Page 112 - User manual DGT 3000 v 0.1
P. 112
Wanneer er daadwerkelijk een verbinding met een computer is wordt het symbool boven in het display getoond.
Instellen en gebruiken van handmatige opties
Optie 26 t/m optie 30
Er zijn 5 opties waarin 4 afzonderlijke periodes ingesteld kunnen worden, in vrijwel elke denkbare combinatie. Alleen na Upcount en beide Byo-yomi methoden kan er geen volgende periode komen. Wanneer optie 26 voor de eerste keer is gekozen en geaccepteerd met , dan wordt het volgende beeld getoond:
Alle cijfers voor de tijd staan op 0 en de methode “END” knippert.
Als eerste moet met de + of de – toets een methode worden gekozen. Wanneer de gewenste methode knippert, kan deze worden geaccepteerd met de toets.
Vervolgens kan de (hoofd) tijd voor de eerste periode worden ingesteld voor beide spelers. Deze waarden mogen voor beide spelers verschillend zijn.
TIME
Bij de methode TIME zijn er geen verdere instellingen.
Bij andere methodes kunnen hierna nog meer parameters worden ingesteld.
FISCH, DELAY, US-DLY
Wanneer bijvoorbeeld als methode FISCH is gekozen dan verschijnt na het instellen van de hoofdtijd het volgende beeld:
Hiermee wordt de bonustijd per zet ingesteld.
Met de +of de – toets kunnen de cijfers afzonderlijk worden gewijzigd en met wordt het volgende cijfer gekozen.
In de Fischer Bonus mode en alleen in de Fischer Bonus mode kan nu een aantal zetten worden ingesteld.
Wanneer dit getal 000 is, zal de volgende periode ingaan wanneer de eerste speler 0.00 op zijn klok heeft en wordt voor beide spelers tegelijk de hoofdtijd voor de volgende periode bijgeteld.
114